Koszyk 0

O Madeleine słów kilka

 

Madeleine istnieje od stycznia 2013. Marka powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i oryginalnych. Są to limitowane kolekcje biżuterii, które łączą w sobie różne style, aby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie. Jest to biżuteria inspirowana najnowszymi trendami z pokazów mody i ulic całego świata. W kolekcjach znajdują się kamienie półszlachetne, rzemienie i sznurki przyozdobione ciekawymi i oryginalnymi srebrnymi bądź pozłacanymi elementami.

Biżuteria to nie tylko dodatek. To sposób na wyrażenie siebie i swojego stylu. Madeleine daje możliwość tworzenia/kreowania biżuterii od podstaw, dając klientowi możliwość dopasowania jej do siebie i swoich potrzeb. Kamienie półszlachetne, kryształki, jedwabne nitki, łańcuszki, rzemienie i zawieszki – to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć wymarzoną biżuterię.

A jeżeli brakuje pomysłów, można wybrać coś gotowego z naszych kolekcji.

Madeleine charakteryzuje się unikalnością, a także wysoką dbałością o jakość swoich produktów.

Do wyrobu biżuterii używamy:

Dbałość o każdy pojedynczy detal, precyzja wykonania, sprawiają, że zawieszki i biżuteria Madeleine są po prostu wyjątkowe. Z uwagi na materiały z jakich wykonane są produkty Madeleine niezbędne jest zachowanie szczególnej dbałości o biżuterię. Aby uniknąć narażenia biżuterii na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne nie należy poddawać jej: